DAŇOVÁ EVIDENCE
ÚČETNICTVÍ
VYPRACUJEME
ZAJISTÍME
KDO JSME?
Jak to vše začalo?
Firmu jsme založila 29.května 2001. Po roce stráveném na Úřadu práce jsem sebrala odvahu a založila si vedení účetnictví na ŽL. Pozvolna jsem se dostávala do povědomí ve svém okolí a začali se na mě obracet se žádostí o vedení účetnictví, či o radu, dnes již mí dlouholetí klienti, ale i noví zájemci o spolupráci.
Co je mým cílem?
Mým profesním cílem bylo vždy vzdělávat se, ovládat aktuální účetní normy a postupy, abych mohla odvádět kvalitní práci s lidským přístupem ke všem klientům a lidem v mém okolí. Vím, že podnikání znamená čas a peníze. Ráda bych svým stávajícím i budoucím klientům toto vše ušetřila. Jako každý podnikatel kladou klienti (podnikatelé) důraz na efektivitu v podnikání. Nechci, aby dále vkládali do vedení firemního účetnictví až příliš mnoho času, peněz i energie. Proto jim ráda nabídnu Outsourcing a optimalizaci účetních procesů . Díky mé firmě ÚČETNICTVÍ KOTÁSKOVÁ, chci podnikatelům pomoci s administrativou a úřady, aby získali více času pro všechno, čemu se chtějí a mají potřebu věnovat, ať už je to rodina, sport nebo oblíbený koníček, film, kniha.
Jak to je dnes?
Podnikám již 16 let a v listopadu 2016 jsem otevřela provozovnu v OC PRACÁK na ulici Nádražní 1088 ve Frýdku-Místku. Provozovnu jsem otevřela hlavně pro klienty, abych jim zkrátila cestu ke mně a abychom snad v příjemné atmosféře mohli v klidu a pohodě u kávy, či čaje probrat jejich problémy, požadavky a našli nejlepší cestu jak vše vyřešit k oboustranné spokojenosti.
“Jediná věc, větší než sílá lidské mysli, je odvaha lidského srdce.”

- John Forbes NASH -

Copyright © 2017
Všechna práva jsou vyhrazená.